O nás

Vítejte v Zámečnictví Kolín

Firma JOSEF NĚMEC ZÁMEČNICTVÍ KOLÍN

Počátek naší firmy se datuje rokem 1991, kdy Jiří Němec započal provozovat klíčovou službu v Kolíně v Kouřimské ulici.
Již v roce 1993 rozšířil služby o zabezpečování objektů a otvírání aut a bytů,  vybavil prodejnu a přijal prvního zaměstnance.

V roce 1994 vstoupil spolu s manželkou do firmy současný majitel pan Josef Němec a došlo k jinému dalšímu rozšíření. Byla uvedena do provozu dílna na výrobu mříží a repasování trezorů. Firma se rozrostla i o další zaměstnance, což umožnilo zavedení nových služeb, jako např.: dodávek bezpečnostních dveří a prodeje trezorů.

V roce 1996 byla otevřena druhá prodejna v Pražské ulici v Kolíně. Firma navázala spolupráci s rakouskou firmou KABA-GEGE, od které byla zakoupena licence na výrobu bezpečnostních cylindrických vložek s vlastním profilem a zahájen dovoz veškerého jejího sortimentu. Ve stejném roce byla navázána spolupráce i s italskou firmou Cerutti, od které je zajištěn dovoz širokého sortimentu trezorů a trezorových zámků.

Na počátku roku 1998 převzali manželé Němcovi plně vedení firmy. V roce 2000 navázala firma užší spolupráci s firmou FAB a.s. a stala se tak jejím servisním střediskem. V budoucnu se Zámečnictví Josef Němec stává přímým partnerem, FAB Profi centrem Polabí, jediným ve středních Čechách (r.2008). Zvýšil se i počet zahraničních dodavatelů, a to převážně z Itálie.

V současné době Josef Němec Zámečnictví Kolín zaměstnává 4 pracovníky, nabízí široký sortiment zboží a poskytuje celou řadu služeb:

  • opravy všech druhů zámků včetně autozámků
  • výroba všech druhů klíčů, včetně trezorových a autoklíčů s imobilizérem
  • otevírání aut, bytů a veškerých zámků
  • otvírání, opravy a repasování trezorů
  • dodávky bezpečnostních dveří
  • prodej a montáž veškerého zámečnického sortimentu

Dlouhodobě spolupracuje s Policií ČR, s městskou policií, Hasičským záchranným sborem a zdravotnickou záchrannou službou. Mezi její spokojené zákazníky patří i některé peněžní ústavy, kterým zajišťuje pravidelný servis trezorů. Dnes najdete firmu v Kolíně v ulici Kmochova 15, kde jsme se přestěhovali kvůli většímu prostoru a širší nabídce zboží a služeb.

Od založení je firma členem Cechu mechanických zámkových systémů.

Nabízíme rychlé, profesionální a kvalitní služby

ať už je to výroba jediného klíče, oprava zámku, servis trezorů, přes systém generálního klíče, montáž bezpečnostních dveří, po panikové systémy, či pouhou odbornou radu. Josef Němec Zámečnictví Kolín je Servisním partnerem značky FAB Od založení je firma také členem Cechu mechanických zámkových systémů a Asociace zámkových a klíčových služeb ČR.
Prodejna zámečnictví

V naší prodejně najdete vše co se týká zámečnictví: Zámky, klíče, autoklíče, vložky, kování, závěsy, zavírače dveří, ale také trezory, bezpečnostní dveře, panikové systémy, či poštovní schránky, …

Servis trezorů

Kromě otvírání trezorů, sejfů a archivačních skříní provádíme i jejich servis a repasování. S tím spojená výroba nových trezorových klíčů a opravy pouze mechanických trezorových zámků.

Přístupové systémy

Provádíme montáže systémů generálního a hlavního klíče (SGHK), který bývá nejčastějším přístupovým systémem pro bytové domy, administrativní budovy i průmyslové objekty.

Výroba klíčů

Díky naší dlouholeté praxi si troufneme tvrdit, že vám dokážeme vyrobit klíč, jak nejnovějšího zámkového systému, tak z hluboké minulosti.

Montáže

Po vybrání zboží a domluvě s naším pracovníkem na místu, datu a hodině, Vám přijedeme namontovat vámi vybraný kus.

Opravy

Pokud máte porouchaný zámek, ať už je to dveřní zámek, autozámek či jiný, pokusíme se Vám vyhovět a zámek opravit.

Působnost zámečnictví Kolín

Naše zámečnictví poskytuje své služby nejen v Kolíně, ale i v širokém okolí a nejen okresu Kolín. Služby zámečnictví si můžete objednat v místech jako je Kutná Hora, Čáslav, Poděbrady, Sadská, Nymburk, Lysá nad Labem, Milovice, Městec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Chvaletice, Přelouč, Uhlířské Janovice, Pečky, Kouřim, Kostelec nad Černými Lesy, Český Brod, ...

Naše způsobilost

Josef Němec Zámečnictví Kolín